Piegāde & Atgriešana

Līdz 30.04.2021 bezmaksas piegāde caur OMNIVA pakomātiem.

Omniva pakomāts

Piedāvājam piegādi ar Omniva Pakomātu klientiem Latvijā. Līdz 30.04.2021 piegāde ir bez maksas. Pasūtījums tiks izsūtīts 3 darba dienu laikā. Piegāde var aizņemt 1-4 darbadienas, atkarībā no piegādes adreses un pakomātu noslodzes.

Omniva pakomātu adreses – www.omniva.lv/privats/adreses

Starptautiska piegāde

Ja Jūsu piegādes adrese ir ārpus Latvijas, lūdzam sazināties ar mums uz epastu pasutijumi@fondsviegli.lv un mēs nodrošināsim piegādes izmaksu detaļas. Jums var tikt piemēroti ievedumuitas nodokļi, ja piegādes adrese ir ārpus Eiropas Savienības.

Provizoriskie piegādes laiki

Latvija: 2-6 darbadienas.
Eiropa: 5-9 darbadienas.
Pasaule: 6-21 darbadienas.

Lūdzu ievērot

Mēs strādajam pie Jums patīkamas iepirkšanās pieredzes un drošiem piegādes pakalpojuiem. Ņemot vērā nepārvaramus šķēršļus, t.i, force majeure faktoru dēļ, piegādes laiks var ieilgt. Mēs informēsim Jūs par plānoto piegādes laiku un ziņosim, ja piegādes laiks mainīsies.

Piegādes laiks, kas minēts augstāk ir tikai provizorisks – tas ir atkarīgs no konkrētas piegādes adreses. Piegādes laiks tiek skaitīts no brīža, kad Jūsu pasūtījums ir apstiprināts. Mēs nevaram garantēt plānoto piegādes laiku un neesam atbildīgi par kavējumiem, kas radušies piegādes servisa dēļ. Mēs izsūtām pasūtījumu ttrīs darba dienu laikā. Darbadienas ir pirmdiena – piektdiena, bet neiekļauj valsts oficiālās brīvdienas.

Ja Jums ir kādi jautājumi par piegādes detaļām, lūdzu rakstiet e-pastu uz pasutijumi@fondsviegli.lv

Atgriešana

Ja kāda iemesla dēļ Jūs vēlaties atgriezt preci, tas ir iespējams 30 darba dienu laikā kopš pasūtījuma apstiprināšanas, ja prece nav lietota un ir tās sākotnējā iepakojumā. Prece ir derīga atgriešanai, ja tās oriģinālais iepakojums (drošības plēve) nav sabojāts.
Citi atgriešanas nosacījumi: Preču atgriešana iespējama arī gadījumā, ja prece saņemta bojāta vai tā ir ražošanas brāķis, tādā gadījumā individuāli sazinoties caur epastu pasutijumi@fondsviegli.lv

Preces atgriešanas adrese:
Sporta iela 2, Rīga, LV-11013, Latvija

Fonda “Viegli” darba laiks (ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, darba laiks var mainīties):
I-V 10:00-18:00

Visas cenas ir norādītas EURO ar PVN. Ja Jūs maksājat ar kredītkarti vai maksājumu karti, kas nav reģistrēta Eiropas Savienībā, lūdzu pārbaudiet konkrētā pakalpojuma sniedzēja informāciju par komisijas maksu, kā arī informāciju par nodokļiem, kas var tikt piemēroti ārzemju valūtas pārskaitījumiem.